Imprimanta 3D Creality Halot-MAGE PRO cu rasina, Tehnologie SLA, Stereolitografie, sursa 150W, dimensiuni printare: 228*128*230mm, Dimensiuni imprimanta: 333*270*608mm, Viteza:170mm/h, Inaltime strat:0.05-0.15mm, LCD 10.3″, rezolutie: 8K(7680×4320), transfer fisier: USB drive, rj45, WIFI, Creality Cloud, rasina:405nm, Software: HALOT BOX, CHITUBOX, LycheeSlicer, Format fisier: STL/OBJ, Greutate pachet: 15.8kg, Dimensiuni pachet: 420* 350*675mm.
Imprimante 3D
Imprimanta 3D Creality Halot-MAGE PRO cu rasina, Tehnologie SLA, Stereolitografie,
Producator:
Creality
Disponibilitate:
12 în stoc
3.487,99 lei 3.880,99 lei
12 în stoc
| Wireless | Da |
|---|---|
| Culoare | Argintiu |
| Touchscreen | Da |
| USB | Da |
| Retea | Da |
| Tehnologie Printare | MSLA |
| Tip rama | Inchisa |
| Dimensiune display | 4.3 inch Color |
| Filament compatibil | Rasina fotosensibila (405 nm wavelength) |
| Functii speciale | UV LCD: 10.3 |
| Inaltime maxima strat | 0.15 mm |
| Inaltime minima strat | 0.05 mm |
| Viteza printare maxima | 170 mm/h |
| Sursa de lumina | Integral Light Source 3.0 |
| Software inclus | HALOT BOX, CHITUBOX, Lychee Slicer, Voxeldance Tango |
| Consum energie | 150 W |
| Latime | 333 mm |
| Lungime | 270 mm |
| Inaltime | 608 mm |
| Greutate | 13.3 kg |
| Material carcasa | Inchisa, capac superior detasabil |
| Producator | CREALITY |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.