Geanta laptop Targus Classic EcoSmart® Briefcase, , pentru laptopuri de 15-16″, dimensiuni: 16.13″ x 2.55″ x 12.01″, dimensiuni compartiment laptop: 15.2″ x 10.25″26.5 cm, capacitate 8.14 L, negru
Genti laptop
Geanta laptop Targus Classic EcoSmart® Briefcase, , pentru laptopuri de
Producator:
Targus
Disponibilitate:
10 în stoc
123,99 lei 155,99 lei
10 în stoc
| Bag-Type | Bag |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| USB Port | No |
| Made with recycled materials | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Minimum screen size | 38.1 cm (15) |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16) |
| Front pocket | Yes |
| Removable shoulder strap | Yes |
| Closure type | Zipper |
| Case type | Briefcase |
| Number of front pockets | 1 |
| Product main colour | Black, Red |
| Trolley retainer strap | Yes |
| Dimensiune geanta: | Peste 16 inch |
| Geanta de umar: | Da |
| Culoare | Negru |
| Material reciclat: | Da |
| Water-resistant | Yes |
| Bag-Size | 15.x" |
| Sustainability certificates | Global Recycled Standard (GRS) |
| Consumer life stage | All |
| Shoulder strap | Yes |
| Depth | 65 mm |
| Width | 410 mm |
| Weight | 550 g |
| Country of origin | China |
| Quantity | 1 |
| Brand compatibility | Any brand |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Height | 305 mm |
| Material | Polyester, Polyethylene terephthalate (PET) |
| Screen size compatibility | 381 – 406.4 mm (15 – 16) |
| Producator | TARGUS |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.