Imprimanta 3D Creality ENDER-3 V3 KE, Precizie +/-0.1mm, Diametru filament: 1.75mm, tip filament compatibil:PLA, PETG, ABS, TPU(95A), ASA, temperatura duza:300 C, duza: :0.4mm, Format: STL/OBJ/AMF,Viteza printare max: 500mm/s, Display 4.3″ Touchscreen Dimensiuni printare: 220*220*240mm, dimensiuni imprimanta:433*366*490mm, greutate pachet: 9.9kg, transfer fisier: card memorie, Software: Creality print/Cura/Simplify3D, platforma PC Spring Steel Sheet, Extruder: Upgraded “Sprite” direct drive extrusion, Hands-free auto leveling sursa 350W.Se livreaza sub forma de kit, necesita asamblare, kit-ul include toata documentatia si uneltele necesare asamblarii.
Imprimante 3D
Imprimanta 3D Creality ENDER-3 V3 KE, Precizie +/-0.1mm, Diametru filament:
Producator:
Creality
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.802,98 lei 2.044,98 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| USB Port | Yes |
| Card reader integrated | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Tehnologie Printare | FDM |
| Layer thickness (min) | 0.1 mm |
| Layer thickness (max) | 0.35 mm |
| Print technology | Fused Deposition Modeling (FDM) |
| Accuracy | 0.1 mm |
| Engraver module | No |
| Maximum build size (WxDxH) | 220 x 220 x 240 mm |
| Maximum vertical build speed | 500 mm/sec |
| Model file formats supported | 3MF, obj, stl |
| Touchscreen | Yes |
| Product colour | Black |
| Built-in display | Yes |
| Display diagonal | 10.9 cm (4.3) |
| Height | 490 mm |
| Package height | 280 mm |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Weight | 7.8 kg |
| Depth | 366 mm |
| Package width | 502 mm |
| Package weight | 9.9 kg |
| Package depth | 409 mm |
| Width | 43.3 mm |
| Producator | CREALITY |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.