Ubiquiti UniFi IP Bullet Camera UVC-G4-BULLET, 2K 2688 x 1512 (16:9), Senzor CMOS 5MP, carcasa aluminiu, weatherproof: IPX4, unghi vizualizare: H: 86°, V: 60°, D: 111°, Infra rosu – 10m, interfata: GbE RJ45 port, alimentare: POE, Software: UniFi Protect, UniFi Protect iOS™ and Android™.
Camere supraveghere IP
Ubiquiti UniFi IP Bullet Camera UVC-G4-BULLET, 2K 2688 x 1512
Producator:
Ubiquiti
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.362,98 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 10m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Fixed focus | Yes |
| Mounting bracket(s) included | Yes |
| Reset button | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.3af |
| Night vision | Yes |
| Video compression formats | H.264 |
| Weatherproof | Yes |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| LED type | IR |
| Built-in HDD | No |
| Form factor | Bullet |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Noise reduction | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85258900 |
| Housing material | Aluminium |
| BLUETOOTH | No |
| International Protection (IP) code | IPX4 |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 40 °C |
| Power source type | PoE |
| Total megapixels | 4 MP |
| Weight | 458 g |
| Certification | FCC, IC, CE |
| Length | 140 mm |
| Power consumption (max) | 4 W |
| IK code | IK04 |
| Number of cameras | 1 |
| Lens viewing angle, vertical | 60° |
| Image quality adjustment | Brightness, Contrast, Saturation, Sharpness |
| Maximum resolution | 2688 x 1512 pixels |
| Lens viewing angle, diagonal | 111° |
| Lens viewing angle, horizontal | 80° |
| Frame rate | 24 fps |
| Management software | UniFi Protect |
| Diameter | 7.5 cm |
| Weight (with stand) | 520 g |
| Producator | UBIQUITI |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.