Birou gaming Serioux Aeter RGB, dimensiuni: 1200x600x750mm, dimensiune blat(LxLxT): 1360x600x18mm, greutate suportata: 75 kg, banda LED RGB, inaltime: 750 mm, mouse Pad inclus, suport casti, suport cana/pahar
Birouri gaming
Birou gaming Serioux Aeter RGB 1200x600x750mm
Producator:
Serioux
Disponibilitate:
100 în stoc
700,99 lei 961,99 lei
100 în stoc
| Culoare | Alte culori |
|---|---|
| Material structura | Metal |
| Greutate | peste 20 kg |
| Adancime | 600 mm |
| Inaltime | 750 mm |
| Latime | 600 mm |
| Inaltime reglabila: | Nu |
| Led RGB | Da |
| Producator | SERIOUX |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.