Aspirator vertical Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G11, 500W, 22.2V, 185 AW, 3050 mAh, White
Aspiratoare
Aspirator vertical Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G11, 500W, 22.2V, 185
Producator:
Xiaomi
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.075,98 lei
Stoc epuizat
| Product colour | White |
|---|---|
| Battery charger included | Yes |
| Width | 100 mm |
| Manual | Yes |
| Power source | Battery |
| Weight | 1.6 kg |
| Removable battery | Yes |
| Cleaning type | Dry |
| Dust container type | Bagless |
| Crevice tool | Yes |
| Product type | 2-in-1 stick vacuum |
| Dust capacity | 0.3 L |
| Battery voltage | 22.2 V |
| Maximum input power | 500 W |
| Removable handheld vacuum | Yes |
| Floor nozzle included | Yes |
| Depth | 266.5 mm |
| Height | 341.5 mm |
| Producator | XIAOMI |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.