Robot de aspirare Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro, Wi-Fi, Aspirare&spalare simultana, 35.6W, Navigatie Laser LDS, 3000Pa, 5200mAh, White
Aspiratoare
Robot de aspirare Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro, Wi-Fi,
Producator:
Xiaomi
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.184,99 lei
Stoc epuizat
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
|---|---|
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Product colour | White |
| Base station | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Charging time | 3 h |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Weight | 3.6 kg |
| Dust container type | Bagless |
| Wet mopping | Yes |
| HEPA filtration system | Yes |
| Automatic base station return | Yes |
| Base station functions | Charging |
| Runtime | 180 min |
| Battery capacity | 5200 mAh |
| Width | 353 mm |
| Height | 96.5 mm |
| Depth | 353 mm |
| Battery voltage | 14.4 V |
| Dust capacity (total) | 0.45 L |
| Noise level | 58 dB |
| Water tank capacity | 0.25 L |
| Number of programs | 3 |
| Suction power | 3000 Pa |
| Producator | XIAOMI |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.