Toner Xerox 106R02182, black, 2.3 k, 3010,3040V_B,3045V_B,3045V_NI
| Black toner page yield | 2200 pages |
|---|---|
| Compatibility | WorkCentre 3045 Phaser 3040 |
| Package length | 8.38 cm |
| Package weight (imperial) | 0.907 kg (2 lbs) |
| Culoare toner | Black |
| Capacitate toner | sub 5.000pgs |
| Package width | 838 mm |
| Package height | 55.9 mm |
| Producator | XEROX |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.