LEXMARK 72K2XY0 toner laser,culoare galben, return program ,capacitate mare 22 k pagini, compatibilitate CS820de / CS820dte / CS820dtfe
| Printing colours | Yellow |
|---|---|
| Print technology | Laser printing |
| Colour toner page yield | 22000 pages |
| Culoare toner | Yellow |
| Capacitate toner | peste 20.001 pgs |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package weight | 13.3 kg |
| Package height | 186 mm |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Package width | 498 mm |
| Package depth | 177 mm |
| Compatibility | CS820dte, CS820dtfe, CS820de |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.