LEXMARK 72K2XME MAGENTA RETURN PROGRAMME TONER, Capacitate: 22k pagini, Compatibilitate: CS820dte, CS820dtfe, CS820de
| Cartridge capacity | Standard Yield |
|---|---|
| Printing colours | Magenta |
| Print technology | Laser printing |
| Approximate page yield (colour/CMY, ISO/IEC 19798) | 22000 pages |
| Compatibility | CS820 |
| Culoare toner | Magenta |
| Capacitate toner | peste 20.001 pgs |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package weight | 13.8 kg |
| Package height | 186 mm |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Package width | 498 mm |
| Package depth | 177 mm |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.