SSD Dahua, C900N, 256GB, M.2″, SATA 3, R/W speed: 200/1050 MB/s, 7.0mm
SSD-uri Interne
SSD Dahua, C900N, 256GB, M.2", SATA 3, R/W speed: 200/1050
Producator:
Dahua
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.977,99 lei
Stoc epuizat
| Bracket-3.5in | No |
|---|---|
| ECC | Yes |
| Format SSD | 2.5" |
| _Recomandat Gaming | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Operating vibration | 0.5 G |
| Mean time between failures (MTBF) | 1500000 h |
| Format | M.2 |
| Suport NVMe | Da |
| Maximum operating temperature | 70 °C |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Capacitate | 256 GB |
| Scriere Max | 750 – 1500 MB/s |
| Citire max | 2000 – 2500 MB/s |
| Interface | PCI Express 3.0 |
| NVMe version | 1.3 |
| Interfata | SATA |
| Hardware encryption | No |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| TRIM support | Yes |
| Component for | PC |
| Operating shock | 1500 G |
| Power consumption (idle) | 0.528 W |
| Sequential read speed (ATTO) | 2000 MB/s |
| Sequential write speed (ATTO) | 1050 MB/s |
| Sequential read speed (CDM) | 90000 MB/s |
| Sequential write speed (CDM) | 190000 MB/s |
| TBW rating | 128 |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| Memory type | 3D TLC |
| Interfață SSD | PCI-E |
| SSD capacity | 256 GB |
| Minimum operating temperature | 0 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 85 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Sustainability compliance | Yes |
| Weight | 8 g |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 70 °C |
| Width | 80 mm |
| Depth | 22 mm |
| Country of origin | China |
| Height | 225 mm |
| Package height | 155 mm |
| Power consumption (max) | 295 W |
| Package width | 140.5 mm |
| Package depth | 105.5 mm |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC), WEEE |
| Producator | DAHUA |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.