| Design soundbar | Cu subwoofer |
| Subwoofer wireless | Nu |
| Numar canale | 2.1 |
| Putere | 70 W |
| Putere soundbar | 40 W |
| Putere subwoofer | 30 W |
| Culoare | Negru |
Sisteme audio
Soundbar AKAI ASB-6WSW, 2.1 canale, 70 W, Bluetooth, negru
Producator:
Akai
Disponibilitate:
Stoc epuizat
983,98 lei
Stoc epuizat
| HDMI | 1 |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| NFC | Nu |
| Telecomanda | Da |
| Jack 3.5mm | Da |
| Utlizare | Home Cinema |
| Tip sistem | 2.1 |
| Putere RMS | 50W – 100W |
| BLUETOOTH | Da |
| Wireless | Nu |
| Amplificator | Activ |
| Jack 3.5 mm | 1 |
| Putere Totala | 70 W |
| Conexiune USB | Da |
| Tuner | FM |
| Dimensiuni subwoofer | 220 x 193 x 270 mm |
| Accesorii incluse | 1x Incarcator1x telecomanda1x Aux |
| USB | 1x USB 2.0 |
| Audio optical | 1 |
| Dimensiune: | 800 x 60 x 65 mm |
| Producator | AKAI |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.