Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro 50 W, Suitable for rooms up to 35–60 m², 500 m³, White
Purificatoare aer
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro 50 W, Suitable for
Producator:
Xiaomi
Disponibilitate:
30 în stoc
1.543,98 lei
30 în stoc
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
|---|---|
| Product colour | White |
| Built-in display | Yes |
| Night mode | Yes |
| Width | 275 mm |
| Weight | 6.8 kg |
| Removable filter | Yes |
| Automatic mode | Yes |
| Depth | 275 mm |
| Noise level | 65 dB |
| Control type | Touch, Wireless |
| Suitable for room area up to | 60 m² |
| Putere purificator | 50W |
| Culoare | Alb |
| Filtru HEPA: | Da |
| Filtru Active Carbon: | Da |
| HEPA filter | Yes |
| Anti-odor filter | Yes |
| Ionizer | Yes |
| Air quality sensor(s) | Yes |
| Efficiency | 99.97% |
| Active Carbon (AC) filter | Yes |
| Particle filter | Yes |
| PM2.5 sensor | Yes |
| Air purify rate | 500 m³/h |
| PM10 sensor | Yes |
| Noise level (night mode) | 33.7 dB |
| Filter replacement required | Yes |
| Filtering capability | Fine dust, Odors, Pollen, Skin flakes |
| Number of filter stages | 3 |
| Filter life (max) | 12 month(s) |
| Height | 680 mm |
| CADR | 201 – 500 m3/h |
| Suprafață acoperită | 31 – 50 m² |
| Producator | XIAOMI |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.