Xiaomi Smart Air Purifier Elite EU
Purificatoare aer
Xiaomi Smart Air Purifier Elite EU
Producator:
Xiaomi
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.240,99 lei
Stoc epuizat
| Built-in display | No |
|---|---|
| On/off switch | Yes |
| Product colour | Silver, White |
| Weight | 6.5 kg |
| Removable filter | Yes |
| Width | 310 mm |
| Height | 730 mm |
| Noise level | 20.2 dB |
| Putere purificator | 60W |
| Culoare | Argintiu |
| Filtru HEPA: | Da |
| Filtru Active Carbon: | Da |
| HEPA filter | Yes |
| Number of filter stages | 3 |
| Particle filtration | 0.3 µm |
| Air purify rate | 600 m³/h |
| Suitable for room area up to | 125 m² |
| UV filter | Yes |
| Bacteria removal rate | 99% |
| Suprafață acoperită | peste 100 m² |
| CADR | peste 501 m3/h |
| Producator | XIAOMI |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.