Mouse Genius Scorpion M705 gaming, cu fir, USB, optic, 7200 dpi, butoane/scroll 6/1, negru
| Wireless | Nu |
|---|---|
| Gaming | Da |
| Mouse-Resolution | ≥3001dpi |
| Device interface | USB Type-A |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Blue, Green, Red |
| Cable features | Braided |
| Culoare | Negru |
| Purpose | Gaming |
| Movement detection technology | Optical |
| Scroll type | Wheel |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Scrolling directions | Vertical |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Built-in memory | Yes |
| Form factor | Right-hand |
| Ambidextru | Nu |
| Buttons quantity | 6 |
| Numar butoane | Peste 3 butoane |
| Number of programmable buttons | 6 |
| Iluminare | Da |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Windows 8 |
| Number of movement resolution modes | 6 |
| Movement resolution | 7200 DPI |
| Tehnologie | Cu fir |
| Rezolutie | 7200 |
| Interfata | USB Type-A |
| Built-in memory capacity | 32 KB |
| USB Type-C charging port | No |
| AC adapter included | No |
| Weight | 85 g |
| Power source | Cable |
| Cable length | 1.8 m |
| Height | 396 mm |
| Depth | 120.2 mm |
| Width | 727 mm |
| Producator | GENIUS |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.