Monitor ViewSonic 32″ VA3209-2K-MHD, Diagonal (inch): 32, Diagonal (cm): 81, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 75Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 1200:1, Contrast (dynamic): 50M:1, Viewing angle: 178° (H) / 178° (V), Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 0.72, Colours: 1.07B, Speakers: 2×2.5W, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5° ~ 20°, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor ViewSonic 32" VA3209-2K-MHD
Stoc epuizat
1.398,99 lei 1.805,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Plug and Play | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Pallet gross width | 121.9 cm |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 1.4 |
| Number of speakers | 2 |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Contrast ratio (typical) | 1200:1 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Headphone out | Yes |
| RMS rated power | 5 W |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Backlight type | LED |
| Market positioning | Home |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Surface hardness | 3H |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Depth (with stand) | 231 mm |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| sRGB coverage (typical) | 104% |
| Energy efficiency class (HDR) | F |
| Response time | 4 ms |
| Feet colour | Black |
| Width (with stand) | 714 mm |
| Height (with stand) | 520 mm |
| Weight (with stand) | 7.3 kg |
| Width (without stand) | 714 mm |
| Depth (without stand) | 59 mm |
| Height (without stand) | 428 mm |
| Weight (without stand) | 6.1 kg |
| Sustainability certificates | ErP |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| Digital horizontal frequency | 15 – 120 kHz |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 29 kWh |
| Digital vertical frequency | 24 – 75 Hz |
| Pixel Pitch | 0.273 x 0.273 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1443223 |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Pallet gross length | 101.6 cm |
| Pallet gross height | 2.19 m |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 90% |
| Display diagonal | 81.3 cm (32) |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Display diagonal (metric) | 81 cm |
| Package type | Box |
| BLUETOOTH | No |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Compliance certificates | CE, REACH, RoHS, WEEE |
| Weight | 6.2 kg |
| Package depth | 125 mm |
| Power consumption (max) | 35 W |
| Power consumption (typical) | 30 W |
| Package height | 510 mm |
| HD type | Quad HD |
| Package weight | 8.2 kg |
| Cables included | AC, DC, HDMI |
| Certification | CE EMC, CB, EAC, UkrSEPRO, UKCA, BSMI |
| Harmonized System (HS) code | 8528521000 |
| Package width | 766 mm |
| Producator | VIEWSONIC |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.