Monitor Philips 27″ 27E1N1800AE/00, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Contrast (dynamic): Mega Infinity DCR, Viewing angle: 178/178, Colours: 1.07B, Speakers: 2Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/20, HAS: 100mm, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Philips 27" 27E1N1800AE/00
Stoc epuizat
1.352,99 lei 1.873,00 lei
Stoc epuizat
| Native aspect ratio | 16:9 |
|---|---|
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Panel type | IPS |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Portabil | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| HDCP | Yes |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| DDC/CI | Yes |
| Component video sync | Separate sync |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 21 |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Width (with stand) | 613 mm |
| Width (without stand) | 613 mm |
| Power supply type | Internal |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Horizontal scan range | 30 – 140 kHz |
| HDCP version | 1.4/2.2 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Depth (with stand) | 220 mm |
| Tip panel | IPS |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| Diagonala monitor | 27" |
| Luminozitate maximă | 350 cd/m² |
| Boxe integrate | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Screen shape | Flat |
| Stand included | Yes |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Height (without stand) | 365 mm |
| Response time | 4 ms |
| Pixel Pitch | 0.1554 x 0.1554 mm |
| Depth (without stand) | 54 mm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 37 kWh |
| Pixel density | 163.18 ppi |
| RMS rated power | 4 W |
| Adaptive synchronisation | Yes |
| Vertical scan range | 40 – 60 Hz |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Weight (without stand) | 3.92 kg |
| Timp de raspuns monitor | 4 |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Viewable size, horizontal | 59.8 cm |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Height (with stand) | 492 mm |
| Weight (with stand) | 5.69 kg |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Adjustable height (max) | 10 cm |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Cables included | AC, HDMI |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Manual | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Package depth | 160 mm |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| Package width | 780 mm |
| Package weight | 8.4 kg |
| Package height | 447 mm |
| Power consumption (typical) | 27.24 W |
| Compliance certificates | EAC, TÜV mark, EMF, UKCA, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, CB, CE, ICES |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie | 24 |

Nu există recenzii încă.