Monitor LG 31.2″ 32MR50C-B.AEUQ, Curvature: Yes, Diagonal (inch): 31.2, Diagonal (cm): 80, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 250 cd/㎡, Contrast (static) : 3000:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 72%, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5° ~ 20°, D-SUB: x1, HDMI: x1, AUX: YES
Monitoare LED
Monitor LG 31.2" 32MR50C-B.AEUQ
Producator:
Lg
Disponibilitate:
100 în stoc
1.147,00 lei 1.377,98 lei
100 în stoc
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI version | 1.4 |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| AMD FreeSync | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Power supply type | External |
| Response time | 5 ms |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Ecran Curbat: | Da |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| HDCP version | 1.4 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Number of OSD languages | 18 |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Flicker-free technology | Yes |
| Market positioning | Office |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Weight (with stand) | 6.22 kg |
| Feet colour | Black |
| Pixel Pitch | 0.3637 x 0.3637 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1678374 |
| Width (with stand) | 708.7 mm |
| Depth (with stand) | 233.7 mm |
| Height (with stand) | 513.1 mm |
| Width (without stand) | 708.7 mm |
| Depth (without stand) | 91.4 mm |
| Height (without stand) | 421.6 mm |
| Weight (without stand) | 5.14 kg |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Colour depth | 8 bit |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Screen shape | Curved |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| HD type | Full HD |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Sustainability compliance | Yes |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Package weight | 8.5 kg |
| Height adjustment | No |
| Package width | 782.3 mm |
| Package depth | 223.5 mm |
| Package height | 584.2 mm |
| Brand specific technologies | Black Stabiliser |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC), cTUVus, cUL |
| Producator | LG |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.