Monitor Dell 27″ P2725H, 68.6cm, Maximum preset resolution: VGA: 1920 x 1080 at 60 Hz, DisplayPort and HDMI: 1920 x 1080 at 100 Hz, Screen type: Active matrix – TFT LCD, Panel Type: In-plane switching Technology, Backlight: LED Edgelight System, Faceplate coating: Anti-Glare with 3H hardness, Aspect ratio: 16:9, Pixel per inch (PPI): 81.57, Contrast ratio: 1500 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time: 8 ms gray-to-gray (Normal), 5 ms gray-to-gray (Fast), Brightness: 300 cd/m² (typical), Color depth: Up to 16.70 million colors, Color gamut: 99% sRGB (typical), Adjustability: Height adjustable: 150 mm, Tilt: -5° to 21°, Swivel: -45° to +45°, Pivot: -90° to +90°, Connectivity: 1 x HDMI 1.4 port (HDCP1.4), 1 x DP 1.2 (HDCP1.4), 1 x VGA port, 1 x Super speed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) Type-B upstream port, 2 x Super speed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) Type-A downstream ports, Quick Access: 1 x Super speed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1)Type-A downstream port, 1 x Super speed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1), Type-C downstream port with charging capability of up to 15 W PD, Dell Display Manager (DDM) Compatibility: Easy Arrange and other key features, Security: Security lock slot (cable lock sold separately), Cable management: Yes, What’s in the box: Display, Stand riser, Stand base, Power cable (varies by country), DisplayPort 1.2 cable (DP to DP) Cable length: 1.80 M, HDMI 1.4 cable (for selected countries only) Cable length: 1.80 M, USB 3.2 Gen1 (5 Gbps) upstream cable (enables the USB ports on the monitor) Cable length: 1.80 M, Quick Setup Guide, Safety, Environmental, and Regulatory Information, Dimensions: Height (extended ): 534.56 mm (21.05 in.), Height (compressed): 384.56 mm (15.14 in.), Width: 610.68 mm (24.04 in.), Depth: 192.28 mm (7.57 in.), 5Y WARRANTY
Monitoare LED
Monitor Dell 27" P2725H FHD 68.6cm, 100Hz, 5Ms, 5Y Warranty
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.734,99 lei
Stoc epuizat
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Touch | No |
| Display port | 1 |
| VGA | 1 |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | FHD |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Touchscreen | Nu |
| Portabil | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| DisplayPort | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Tip panel | IPS |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| Diagonala monitor | 27" |
| Culoare monitor | Negru |
| Montare VESA | Nu |
| Luminozitate maximă | 300 cd/m² (typical) |
| Timp de raspuns monitor | 5 ms gray-to-gray (Fast) |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Commercial |
| Diagonala | 27 inch |
| Unghi vizibilitate | 178/178 grade |
| Montare | 100 x 100 mm VESA |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Curbat | Nu |
| Reglaj pe inaltime | 150 mm |
| Recomandat | Birou/Acasa |
| Panel | IPS |
| Inclinare | -5/+21 grade |
| Swivel | -45/+45 grade |
| Standarde | 99% sRGB |
| Display | Anti-glare – LED backlight |
| Luminozitate | 300 cd/mp |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7 milioane |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Dimensiune punct | 0.3114 mm |
| Boxe | Nu |
| Pivot | 90 grade |
| Timp de raspuns | 5 ms GTG |
| Contrast | 1500: 1 (tipic) |
| Rata refresh verticala | 48 – 76 Hz |
| Rata refresh orizontala | 30 – 83 kHz |
| HDCP | Da, 1.4 |
| Putere Consumata | 15.8 W (normal)0.3 W (standby) |
| Dimensiuni | Cu suport: 610.7 x 192.3 x 384.6 mmFara suport: 610.7 x 354.7 x 50 mm |
| Greutate | Cu suport: 5.70 kgFara suport: 4.03 kg |
| USB | 3x USB-A1x USB-B |
| Accesorii | Cablu alimentareCablu DPCablu USB-ACablu HDMI |
| USB Type-C | 1 |
| Producator | DELL |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.