MONITOR DAHUA LM34-E330C
Monitoare LED
Monitor Dahua 34" LM34-E330C
Producator:
Dahua
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.819,99 lei
Stoc epuizat
| DisplayPort version | 1.4 |
|---|---|
| HDMI version | 2.0 |
| Market positioning | Gaming |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Backlight type | Edge LED |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| DisplayPort | Da |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezolutie monitor | 3440 x 1440 |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| Montare VESA | Nu |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Stand included | Yes |
| sRGB coverage (typical) | 120% |
| Input current | 2 A |
| Tip panel | N/A |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1716120 |
| Width (without stand) | 808.6 mm |
| Depth (without stand) | 129.6 mm |
| Height (without stand) | 363.3 mm |
| Weight (without stand) | 7.24 kg |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Built-in USB hub | No |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Curved |
| Screen curvature rating | 1500R |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| DVI | Nu |
| HDMI | Nu |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Product colour | Black, Red |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Cables included | DisplayPort |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (max) | 78 W |
| Display diagonal | 86.4 cm (34) |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Package height | 182 mm |
| Power consumption (typical) | 64 W |
| Package width | 907 mm |
| Package depth | 486 mm |
| Package weight | 9.67 kg |
| Producator | DAHUA |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.