Monitor Dahua 19.5″ DHI-LM19-L200, Diagonal (inch): 19.5, Diagonal (cm): 49.5, Aspect ratio: 16:9, Panel: TN, Resolution: 1600×900, Refresh Rate: 75Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 200 cd/m², Contrast (static) : 600:1, Viewing angle: 90° (H) / 65° (V), VESA Wallmount: 75×75, D-SUB: x1, HDMI: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
- Nu poți să adaugi „Monitor Asus 27" VG27UQ1A, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69,” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Monitoare LED
Monitor Dahua 19.5" DHI-LM19-L200
Producator:
Dahua
Disponibilitate:
Stoc epuizat
597,99 lei
Stoc epuizat
| VGA | 1 |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Display | LED |
| Contrast ratio (typical) | 600:1 |
| Headphone out | No |
| Power adapter included | Yes |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Backlight type | LED |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Detachable stand | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| Depth (without stand) | 41 mm |
| Diagonala monitor | 17 – 20 inch |
| Tip panel | TN |
| Portabil | Da |
| FreeSync | Nu |
| Panel type | TN |
| Response time | 5 ms |
| Cable lock slot | No |
| Montare VESA | Nu |
| Screen shape | Flat |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 15 kWh |
| Stand included | Yes |
| Display brightness (typical) | 200 cd/m² |
| Rezolutie monitor | 1600 x 900 |
| Width (without stand) | 468 mm |
| Height (without stand) | 284 mm |
| Bezel width (side) | 1.8 cm |
| Bezel width (top) | 2 cm |
| Bezel width (bottom) | 2.5 cm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1178916 |
| Weight (with stand) | 1.94 kg |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Luminozitate maximă | Sub 250 cd/m2 |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Cables included | HDMI |
| Power consumption (typical) | 18 W |
| Package depth | 360 mm |
| Viewing angle, horizontal | 90° |
| Display resolution | 1600 x 900 pixels |
| Viewing angle, vertical | 65° |
| Package height | 114 mm |
| Display diagonal | 48.3 cm (19) |
| Package width | 524 mm |
| Plug and Play | Da |
| Recomandat | Multimedia |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Panel | TN |
| Diagonala | 19.5 inch |
| Rezolutie | 1600 x 900 pixeli |
| Unghi vizibilitate | 90/65 grade |
| Luminozitate | 200 cd/m² |
| Contrast | 600:1 (normal) |
| Montare | 75 x 75 VESA |
| Tehnologii | Bluelight ReducerFlicker-Free |
| Accesorii | Cablu de alimentare |
| Putere Consumata | 18 W (normal)0.5 W (standby) |
| Dimensiuni | Fara suport: 468 x 284 x 41 mm |
| Greutate | Cu suport: 2 kg |
| Producator | DAHUA |
| Garantie | 36 |


Nu există recenzii încă.