MONITOR BENQ BL3290QT 31.5 inch, Panel Type: IPS, Backlight: LED backlight, Resolution: 2560×1440, Aspect Ratio: 16:9, Refresh Rate:75Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness: 350 cd/m², Contrast (static): 1000:1, Contrast (dynamic): 20M:1, Viewing angle: 178º(R/L), 178º(U/D), Color Gamut (NTSC/sRGB/Adobe RGB/DCI-P3): 99% (sRGB), Colours: 16.7M, 2Wx2 speakers, Adjustability: Tilt: -5˚ – 20˚, , Pivot: 90˚, Swivel: 20˚/ 20˚, Connectivity: x1 HDMI, x1 DisplayPort, x1 USB-C (DP Alt Mode, 65W Power), Jack 3.5mm, VESA: 100×100
Monitoare LED
Monitor BenQ 32" BL3290QT
Producator:
Benq
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.339,99 lei
Stoc epuizat
| MNT-Resolution | UHD 4K |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Number of speakers | 2 |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 1 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Backlight type | LED |
| Market positioning | Home |
| HDCP | Yes |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Power supply type | Internal |
| USB Type-C | Da |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Game mode | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| Pixel density | 109 ppi |
| Number of OSD languages | 18 |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| Swivel angle range | -20 – 20° |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Feet colour | Black |
| Weight (without stand) | 7.2 kg |
| Smart modes | Custom, Game, M-Book, Movie, Standard, ePaper |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT Bronze, TCO |
| Weight (with stand) | 10.1 kg |
| RMS rated power | 4 W |
| Width (with stand) | 428.7 mm |
| Depth (with stand) | 251.5 mm |
| Height (with stand) | 735.9 mm |
| Width (without stand) | 714.6 mm |
| Depth (without stand) | 62.6 mm |
| Height (without stand) | 428.7 mm |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Built-in camera | No |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Adjustable height (max) | 11 cm |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Power consumption (typical) | 20 W |
| Power consumption (max) | 150 W |
| HD type | Quad HD |
| Producator | BENQ |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.