Monitor Asus 31.2″ VG32UQA1A, Diagonal (inch): 31.2, Diagonal (cm): 80, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 165Hz, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 400 cd/m², Contrast (static) : 2500:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: sRGB, Color Gamut Coverage: 120%, Colours: 1.07B, Speakers: 2Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: +15° ~ -5°, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: x2USB 3.2 Tip A, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitoare LED
Monitor Asus 31.2" VG32UQA1A
Producator:
Asus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
5.835,99 lei
Stoc epuizat
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
|---|---|
| LFD-Resolution | QHD |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| Display surface | Matt |
| HDCP | Yes |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| HDCP version | 2.2 |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Weight (without stand) | 6.6 kg |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Game mode | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| Weight (with stand) | 7.5 kg |
| Depth (without stand) | 55 mm |
| sRGB coverage (typical) | 120% |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Feet colour | Black |
| Contrast ratio (typical) | 2500:1 |
| Maximum refresh rate | 160 Hz |
| Display brightness (peak) | 450 cd/m² |
| Pixel Pitch | 0.182 x 0.182 mm |
| Horizontal scan range | 180 – 317 kHz |
| Vertical scan range | 48 – 160 Hz |
| Colour gamut | 120% |
| Tilt angle range | 15 – -5° |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1430254 |
| Width (with stand) | 716 mm |
| Depth (with stand) | 214 mm |
| Height (with stand) | 496 mm |
| Width (without stand) | 716 mm |
| Height (without stand) | 427 mm |
| RMS rated power | 4 W |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Response time | 1 ms |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Gaming |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Package type | Box |
| Wall mountable | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package weight | 10.5 kg |
| Height adjustment | No |
| Package depth | 156 mm |
| Power consumption (typical) | 45 W |
| Package height | 550 mm |
| Package width | 950 mm |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.