Monitoare LED
Monitor Asus 23.8" VA24DQSB
Producator:
Asus
Disponibilitate:
23 în stoc
936,99 lei 1.444,99 lei
23 în stoc
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| LFD-Resolution | FHD |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| Panel type | IPS |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Cable lock slot | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Number of speakers | 2 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| RMS rated power | 2 W |
| Width (without stand) | 540 mm |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Backlight type | LED |
| Display surface | Matt |
| Pixel Pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| HDCP | Yes |
| Width (with stand) | 540 mm |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 21 |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Power consumption (PowerSave) | 0.3 W |
| PC Audio in | Yes |
| Digital horizontal frequency | 30 – 85 kHz |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 23 kWh |
| USB hub version | 2.0 |
| Depth (without stand) | 54 mm |
| Tilt angle range | 35 – -5° |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 644959 |
| Depth (with stand) | 211 mm |
| Height (with stand) | 450 mm |
| Weight (with stand) | 5.31 kg |
| Height (without stand) | 325 mm |
| Weight (without stand) | 3.21 kg |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Contrast ratio (dynamic) | 100000000:1 |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Destinat pentru: | Gaming |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Cables included | AC |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| HD type | Full HD |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package weight | 6.8 kg |
| Power consumption (typical) | 16.7 W |
| Package height | 450 mm |
| Package depth | 228 mm |
| Package width | 634 mm |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.