| General | |
| Recomandat pentru |
Gaming
|
| Tip panel |
VA
|
| Diagonala |
34 inch
|
| Anti-Glare |
Da
|
| Rezolutie |
3440 x 1440 pixeli
|
| Timp de raspuns |
1 ms
|
| Refresh Rate |
144 Hz
|
| Rata de aspect |
21:9
|
| Contrast |
3000:1 (normal)
80.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate |
300 cd/mp
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.2745 mm
|
| Culoare |
Negru
|
| Dimensiuni |
Cu suport: 808.4 x 528.2 x 237.4 mm
|
| Greutate |
Cu suport: 8.1 kg
|
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu DisplayPort
Cablu HDMI |
| Curbat |
Da
|
| Curbura |
1500R
|
| Tehnologii | |
| FreeSync |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
3.5 – 21.5
|
| Picior pivotant |
30 grade
|
| Inaltime ajustabila |
130 mm
|
| Porturi | |
| HDMI |
2
|
| Display Port |
1
|
| USB |
5x USB 3.0 (1 upstream, 4 downstream)
|
| Jack |
1
|
Monitor AOC 34" CU34G2X/BK
Stoc epuizat
3.986,99 lei
Stoc epuizat
| MNT-Screen-Size | 34.x" |
|---|---|
| Pivot | No |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Fast charging | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| DVI port | No |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Pixel Pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Surface hardness | 3H |
| AMD FreeSync | Yes |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Heavy metals free | Hg (mercury), Pb (lead) |
| Power supply type | Internal |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Digital horizontal frequency | 30 – 160 kHz |
| Swivel angle range | -32 – 32° |
| Number of OSD languages | 16 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Rezolutie monitor | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Weight (without stand) | 6.6 kg |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| AC (power) in | Yes |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Bezel thickness type | Frameless |
| Front bezel colour | Black/Red |
| Viewable size, horizontal | 79.7 cm |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| Weight (with stand) | 8.1 kg |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Screen curvature | 150 cm |
| Charging port type | USB Type-A |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 42 kWh |
| Supported graphics resolutions | 3440 x 1440 |
| Depth (with stand) | 237.4 mm |
| sRGB coverage (typical) | 119% |
| Height (without stand) | 367.5 mm |
| Adobe RGB coverage | 88% |
| Width (with stand) | 808.4 mm |
| Width (without stand) | 808.4 mm |
| Digital vertical frequency | 48 – 146 Hz |
| AMD FreeSync refresh rate range | 30 – 144 Hz |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 65 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 388210 |
| Height (with stand) | 528.2 mm |
| Depth (without stand) | 102.9 mm |
| Audio input | Yes |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Colour depth | 8 bit |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 0 |
| Screen shape | Curved |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Horizontal scan range | 30 – 160 kHz |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Frameless design | Yes |
| Screen-Tech | VA-LEDs |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Response time | 1ms GTG |
| Destinat pentru: | Gaming |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Product colour | Black, Red |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Built-in microphone | No |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Compliance certificates | CE |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.27 kg |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Doesn't contain | Mercury |
| Display diagonal | 86.4 cm (34) |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Display diagonal (metric) | 86.4 cm |
| HD type | Quad HD |
| Package depth | 280 mm |
| Power consumption (typical) | 67 W |
| Package width | 903 mm |
| Package height | 548 mm |
| Cables included | HDMI, DisplayPort |
| Certification | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-Bauart-Mark,ISO 9241-307,EAC,Microsoft WHQL |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |


Nu există recenzii încă.