MONITOR AOC Q24G2A/BK 23.8 inch, Panel Type: IPS, Backlight: WLED, Resolution: 2560×1440, Aspect Ratio: 16:9, Refresh Rate:165Hz, Response time GtG: 4ms, Contrast (static): 1000:1, Contrast (dynamic): 80M:1, Viewing angle: 178º(R/L), 178º(U/D), Color Gamut (NTSC/sRGB/Adobe RGB/DCI-P3): TBC, Colours: 16.7 millions, Adjustability: Tilt: -5/25, Height Adjust: 130mm, Pivot: Yes, Connectivity: HDMI 1x 2.0, DisplayPort 1x 1.2, VESA: 100×100
Monitor AOC 23.8" Q24G2A/BK
Stoc epuizat
1.888,99 lei
Stoc epuizat
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| MNT-Color | Black |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 93% |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Plug and Play | Yes |
| LED backlight | Yes |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Cable lock slot | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| HDCP | Yes |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| DDC/CI | Yes |
| Surface hardness | 3H |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Exterior finish type | Textured |
| FreeSync | Nu |
| Power supply type | Internal |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| HDCP version | 2.2 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Cable management | Yes |
| AC (power) in | Yes |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Game mode | Yes |
| FPS counter | Yes |
| Motion blur reduction | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Input current | 1.5 A |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| G-Sync | Da |
| Vertical scan range | 48 – 165 Hz |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Low input lag | Yes |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Bezel thickness type | Frameless |
| Front bezel colour | Black/Red |
| Depth (with stand) | 227.4 mm |
| Dial point | Yes |
| Shadow control | Yes |
| Energy efficiency class (HDR) | F |
| Response time | 4 ms |
| Feet colour | Black, Red |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| Width (with stand) | 539.1 mm |
| Weight (with stand) | 4.78 kg |
| Horizontal scan range | 30 – 250 kHz |
| RMS rated power | 4 W |
| Pixel density | 123.4 ppi |
| Depth (without stand) | 47.2 mm |
| Height (with stand) | 504.6 mm |
| Height (without stand) | 322.1 mm |
| Weight (without stand) | 3.35 kg |
| Width (without stand) | 539.1 mm |
| Pixel Pitch | 0.2055 x 0.2055 mm |
| sRGB coverage (typical) | 117.6% |
| NTSC coverage (typical) | 102.5% |
| Adobe RGB coverage | 100.8% |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Frameless design | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 21 kWh |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Destinat pentru: | Consumer |
| DCI-P3 coverage | 93.7% |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8) |
| Product colour | Black, Red |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -25 – 55 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Compliance certificates | CE |
| Sustainability compliance | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Package depth | 184 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Package weight | 6.6 kg |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Brand specific technologies | Crosshair |
| Package width | 605 mm |
| Package height | 492 mm |
| Power consumption (typical) | 34 W |
| HD type | Quad HD |
| Power consumption (max) | 54 W |
| Display diagonal (metric) | 60.45 cm |
| Cables included | AC, HDMI, DisplayPort |
| Certification | REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-Bauart-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC,Microsoft WHQL |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.