| Recomandat pentru |
Multimedia
|
| Tip panel |
VA
|
| Diagonala |
23.6 inch
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
5 ms
|
| Refresh Rate |
60 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
3000:1 (normal)
50.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate |
250 cd/mp
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.2715 mm
|
| Standarde |
VESA, Energystar 6 , TCO 6 , EPEAT Silver , TUV-GS , CE , FCC , EAC , Rohs compliant
|
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
24 W (normal)
0.5 W (standby) |
| Boxe integrate |
Da
|
| Dimensiuni |
Cu suport: 551.4 x 400.4 x 221 mm
|
| Greutate |
Cu suport: 3.58 kg
|
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu VGA
Cablu HDMI Cablu alimentare |
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+25
|
| Porturi | |
| HDMI |
2
|
| VGA |
1
|
| Jack |
1
|
Monitor AOC 23.6" M2470SWH
Stoc epuizat
1.157,99 lei
Stoc epuizat
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Pivot | No |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Plug and Play | Yes |
| External power adapter | No |
| LED backlight | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Cable lock slot | Yes |
| HDMI version | 1.4 |
| Sustainability certificates | TCO |
| Number of speakers | 2 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Tilt angle range | -5 – 25° |
| DVI port | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Market positioning | Home |
| HDCP | Yes |
| Tip panel | VA |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Power supply type | Internal |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Number of OSD languages | 16 |
| TV tuner integrated | No |
| Light effects | No |
| Supported video modes | 1080p |
| Digital horizontal frequency | 30 – 83 kHz |
| AC (power) in | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Stand included | Yes |
| Vertical scan range | 50 – 76 Hz |
| Digital vertical frequency | 50 – 76 Hz |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Panel type | MVA |
| Bezel thickness type | Normal |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 20 kWh |
| HDMI cable length | 1.5 m |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | No |
| Viewable size, horizontal | 52.1 cm |
| Viewable size, vertical | 29.3 cm |
| VGA cable length | 1.2 m |
| Power cable length | 1.2 m |
| RMS rated power | 4 W |
| Pixel Pitch | 0.2715 x 0.2715 mm |
| Depth (with stand) | 221 mm |
| Weight (with stand) | 3.58 kg |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Pixel frequency | 165 MHz |
| Power consumption (off) | 0.19 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 405265 |
| Width (with stand) | 551.4 mm |
| Height (with stand) | 400.4 mm |
| Width (without stand) | 551.4 mm |
| Depth (without stand) | 78.2 mm |
| Height (without stand) | 396.9 mm |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| AMD FreeSync | No |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| DisplayPorts quantity | 0 |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Consumer |
| USB Type-A downstream ports quantity | 0 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Cables included | AC, HDMI |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Display diagonal | 59.9 cm (23.6) |
| HD type | Full HD |
| Compliance certificates | CE |
| Package type | Box |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Swivelling | No |
| Height adjustment | No |
| Doesn't contain | Mercury |
| Package width | 620 mm |
| Package height | 127 mm |
| 3D | No |
| Package depth | 435 mm |
| Display diagonal (metric) | 59.944 cm |
| Power consumption (typical) | 17.96 W |
| Power consumption (standby) | 0.37 W |
| Package weight | 5.21 kg |
| Certification | WEEE,RoHs compliant,CB,TUV-GS-Mark,EAC,FCC,Microsoft WHQL |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.