| Recomandat pentru |
Gaming
|
| Tip panel |
VA
|
| Diagonala |
23.6 inch
|
| Anti-Glare |
Da
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
1 ms
|
| Refresh Rate |
165 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
3000:1 (normal)
80.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate |
250 cd/mp
|
| Densitate pixeli |
93 PPI
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.27156 mm
|
| Standarde |
Adobe RGB: 89% Coverage
sRGB: 120% Coverage |
| Culoare |
Negru/Rosu
|
| Putere consumata |
27 W (normal)
0.3 W (standby) |
| Boxe integrate |
2x 2 W
|
| Dimensiuni |
Cu suport: 536 x 421 x 227 mm
Fara suport: 536 x 321 x 69 mm |
| Greutate |
Cu suport: 3.9 kg
|
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu alimentare
Cablu HDMI Cablu Display Port |
| Tehnologii |
Flicker-Free
Bluelight Reducer FreeSync Premium |
| Curbat |
Da
|
| Tehnologii | |
| FreeSync |
Da
|
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-1/+21.5
|
| Porturi | |
| HDMI |
2
|
| Display Port |
1
|
| VGA |
1
|
| Jack |
1
|
Monitor AOC 23.6" C24G2AE/BK
Stoc epuizat
1.703,99 lei
Stoc epuizat
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
|---|---|
| Pivot | No |
| LFD-Resolution | FHD |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| External power adapter | No |
| LED backlight | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| HDMI version | 1.4 |
| Number of speakers | 2 |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| Audio output | Yes |
| DVI port | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Tip panel | VA |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Surface hardness | 3H |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Power supply type | Internal |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Number of OSD languages | 16 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Ecran Curbat: | Da |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Pixel density | 93 ppi |
| Flicker-free technology | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Height (without stand) | 321 mm |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Bezel thickness type | Frameless |
| Front bezel colour | Black/Red |
| Depth (with stand) | 227.4 mm |
| Fast charging | No |
| sRGB coverage (typical) | 120% |
| Adobe RGB coverage | 89% |
| Screen curvature | 150 cm |
| Response time | 4 ms |
| Weight (with stand) | 3.84 kg |
| Pixel Pitch | 0.27156 x 0.27156 mm |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 165 Hz |
| Viewable size, horizontal | 52.1 cm |
| Viewable size, vertical | 29.3 cm |
| RMS rated power | 4 W |
| Audio input | Yes |
| Width (with stand) | 536.1 mm |
| Width (without stand) | 536.1 mm |
| Depth (without stand) | 68.5 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 393440 |
| Height (with stand) | 421.2 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Colour depth | 8 bit |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Screen shape | Curved |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Frameless design | Yes |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Gaming |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Microphone in | Yes |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Touchscreen | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Product colour | Black, Red |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Built-in microphone | No |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Display diagonal | 59.9 cm (23.6) |
| HD type | Full HD |
| Compliance certificates | CE |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Package depth | 160 mm |
| Height adjustment | No |
| Package width | 730 mm |
| Doesn't contain | Mercury |
| Package height | 480 mm |
| Display diagonal (metric) | 59.944 cm |
| Power consumption (typical) | 2.7 W |
| Package weight | 6.11 kg |
| Certification | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,HF,CB,TUV-Bauart-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC,Microsoft WHQL |
| Cables included | HDMI, DisplayPort |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.