Google Chromecast 4, Google TV, 4K, Snow
- Nu poți să adaugi „Amazon Fire TV Stick Lite with latest Alexa Voice Remote” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Mediaplayere
Google Chromecast 4, Google TV, 4K, Snow
Producator:
Google
Disponibilitate:
Stoc epuizat
453,99 lei
Stoc epuizat
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Interfata | HDMI |
| HDMI | N/A |
| Telecomanda | N/A |
| Capacitate stocare | N/A |
| Arhitectura Procesor | N/A |
| Tip aparat | Media-Player Chromecast |
| Formate suportate | 4K |
| Sistem de operare | Android TV OS |
| Accesorii incluse | Baterii: 2 AAA |
| Dimensiuni | 162.5 x 61 x 12.5 mm |
| Altele | Integrated microphone for Google AssistantSenzori: Accelerometer |
| Greutate | Telecomanda: 63 g |
| Formate Video suportate | Dolby VisionHDR10HDR10+HLG |
| Formate Audio suportate | Dolby DigitalDolby Digital PlusDolby Atmos via HDMI passthrough |
| BLUETOOTH | 802.11ac2.4 GHz / 5 GHz |
| Dimensiune: | Telecomanda: 122 x 38 x 18 mm |
| Producator | |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.