Laptop Lenovo V15 G4 AMN, 15.6″ FHD (1920×1080) TN 250nits Anti- glare, AMD Ryzen™ 5 7520U (4C / 8T, 2.8 / 4.3GHz, 2MB L2 / 4MB L3), Video Integrated AMD Radeon™ 610M Graphics, RAM 8GB Soldered LPDDR5- 4800, SSD 256GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe®, Optical: no ODD, None, Speakers: Stereo speakers, 2W x2, Dolby® Audio™ Premium, Camera: HD 720p with Privacy Shutter, LAN: 100/1000M (RJ-45), WLAN 11ac 2×2, BT5.1, WWAN (3G/4G): None, Fingerprint: None, I/O Ports: 2x USB 3.2 Gen 1, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery (20V only) and DisplayPort™ 1.2), 1x HDMI® 1.4b, 1x Ethernet (RJ-45), 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x Power connector, 65W Round Tip (3- pin), Battery Integrated 38Wh, Keyboard: Non-backlit, English, Color: Business Black, Weight Starting at 1.65 kg, Dimensions 359.2 x 235.8 x 19.9 mm, Warranty: 2-year, Courier or Carry-in, OS: Windows® 11 Pro, Romanian / English
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Culoare | Negru |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 256GB |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.2 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| USB 3.1 | Da |
| Optical | None |
| Camera | HD 720p with Privacy Shutter |
| Microphone | 2x, Array |
| Power Adapter | 65W Round Tip (3-pin) |
| Keyboard | Non-backlit, English |
| Case Material | PC-ABS (Top), PC-ABS (Bottom) |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| Standard Ports | 2x USB 3.2 Gen 1 |
| Other Security | Camera privacy shutter |
| Included Upgrade | None |
| Other Certifications | TÜV Rheinland® Low Blue Light (Software Solution) |
| Security Chip | Firmware TPM 2.0 Enabled |
| Producator placa video | AMD |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec |
| Physical Locks | Kensington® Nano Security Slot™, 2.5 x 6 mm |
| Mil-Spec Test | MIL-STD-810H military test passed |
| Operating System | Windows® 11 Pro, Romanian / English |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| Speakers | Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby Audio™ |
| Battery | Integrated 38Wh |
| Touchpad | Buttonless Mylar® surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP), 62 x 104 mm (2.44 x 4.09 inches) |
| Case Color | Business Black |
| Surface Treatment | Texture |
| Dimensions (WxDxH) | 359.2 x 235.8 x 19.9 mm (14.14 x 9.28 x 0.78 inches) |
| Graphics | Integrated AMD Radeon™ 610M Graphics |
| Memory | 8GB Soldered LPDDR5-5500 |
| Max Memory | 8GB soldered memory, not upgradable |
| Storage Support | One drive, up to 512GB M.2 2242 SSD |
| Storage Slot | One M.2 2242 PCIe® 3.0 x2 slot |
| Processor | AMD Ryzen™ 5 7520U (4C / 8T, 2.8 / 4.3GHz, 2MB L2 / 4MB L3) |
| Storage | 256GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor Card | Nu |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Cititor amprente | Nu |
| Conectivitate | Wi-Fi 5 |
| Tip display | TN |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Camera Web | HD |
| Producator Procesor | AMD |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Tip procesor | AMD Ryzen 5 |
| Model-procesor | 7520U |
| Greutate | 1.65 kg |
| Display | 15.6 FHD (1920×1080) TN 250nits Anti-glare |
| Numar Nuclee | 4 |
| Tip placa video | Integrata |
| Destinat pentru: | SMB |
| Diagonala display | 15 – 15.9 inch |
| _old2_Capacitate stocare | 32 – 512GB |
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Weight | Less than 1.63 kg (3.59 lbs) |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Iesire audio | 1x Combo |
| RJ-45 | 1 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Versiune OS | 64 bit |
| Sistem preinstalat | Da |
| Parola Bios | Da |
| Parola HDD | Da |
| Tastatura numerica: | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Slot M.2 | Da |
| Retea | 10/100/1000 Mbps |
| USB 3.0 | 2 |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Layout tastatura | English |
| Putere maxima disipata | 15 W |
| Rezolutie display | 1920 x 1080 pixeli |
| Placa video | AMD |
| Luminozitate | 250 niti |
| Nr. sloturi | 0 |
| Frecventa | 4800 MHz |
| Numar Thread-uri | 8 |
| Capacitate memorie RAM | 8 GB |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Tastatura: | 6-rowMultimedia FN keys |
| DisplayPort | 1 (via USB Tip-C) |
| Serie video | Radeon |
| Tehnologie de fabricatie | 6 nm FinFET |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din plastic |
| Memorie maxima | 8 GB |
| BLUETOOTH | 5.1 |
| Functii camera Web | 720p cu privacy shutter |
| Wireless | 802.11ac (2×2) |
| Putere boxe | 2x 1.5 W |
| Tehnologii Audio | Dolby Audio |
| Alimentator | 65W Round Tip (3-pin) |
| Dimensiuni | 359.2 x 235.8 x 19.9 mm |
| USB-C | 1x USB 3.2 Tip-C (Gen 1) |
| Tehnologie | LED backlight Anti-Glare TN |
| Procesor Grafic integrat | AMD Radeon 610M |
| Nucleu | Mendocino |
| Kensington lock | Da, 2.5 x 6 mm |
| Familie Procesor | Ryzen 5 7000 Series |
| Putere | 38 Whr |
| Frecventa turbo max | 4.30 GHz |
| Suport TPM | Da (Firmware TPM 2.0) |
| Model video | 610M |
| Tehnologie Baterie | Li-Polymer |
| Frecventa Procesor: | 4.3 GHz |
| Cache | L2 Cache: 2MBL3 Cashe: 4MB |
| Format | FHD |
| Memorie Integrata | 8GB |
| Tip SSD | M.2 2242 PCIe 4.0 x4 NVMe |
| Software inclus | DaMicrosoft Office Trial 30 zile |
| Tip Memorie RAM | LPDDR5 |
| Serie placa video | Radeon |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | 8GB |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | 610M |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.