Laptop Dell Vostro 3535, 15.6 inch FHD (1920 x 1080) 120Hz 250 nits WVA Anti- Glare LED Backlit Narrow Border Display, Carbon Black Palmrest with Finger Print Reader, Carbon Black, AMD Ryzen(TM) 7 7730U 8-core/16- thread Processor with Radeon(TM) Graphics, AMD Radeon(TM) Graphics, 16GB, 2x8GB, DDR4, 3200MHz, 512GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, 802.11ac 1×1 WiFi and Bluetooth, Wireless driver for Realtek 8821, 65 Watt AC Adapter, 4-Cell Battery, 54WHr (Integrated), English International Backlit Keyboard with Numeric Keypad, External ports: Network port: 1 x RJ-45 Ethernet Port 10/100/1000 Mbps, USB ports: 1 x USB 3.2 Gen 1 port, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C port, 1 x USB 2.0 port, Audio port: 1 x headset (headphone and microphone combo) port, Video port: 1 x HDMI 1.4 port, Media-card reader: 1 x SD-card slot, Power- adapter port: 65 W AC adapter, 4.5 mm barrel, Security-cable slot: wedge-shaped lock slot, Internal slots: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 2230/2280 slot for solid-state drive, Memory specifications: Memory slots: 2 x SoDIMM slots, Memory type: DDR4, LPDDR5, LPDDR5x, Memory speed: 3200 MHz (for DDR4), 5500 MHz (for LPDDR5/LPDDR5x), Maximum memory configuration: 16 GB, Dimensions and weight: Front height: 16.96 mm, Rear height: 18.99 mm, Width: 358.50 mm, Depth: 235.60 mm, Weight: Minimum: 1.67 kg, Ubuntu 22.04 LTS, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Culoare | Negru |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| BLUETOOTH | Da |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Da |
| DisplayPort | Nu |
| Camera Web | HD |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Conectivitate | Wi-Fi 5 |
| USB 3.1 | Da |
| Tip procesor | AMD Ryzen 7 |
| Producator Procesor | AMD |
| Model placa video | AMD Radeon Graphics |
| Model-procesor | 7730U |
| USB Type-C | Da |
| Numar Nuclee | 8 |
| Tip placa video | Integrata |
| Producator placa video | AMD |
| Destinat pentru: | SMB |
| Tip display | WVA |
| Diagonala display | 15 – 15.9 inch |
| _old2_Capacitate stocare | 512GB – 1TB |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Tehnologie | LED backlight Anti-Glare WVA |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Nr. sloturi | 2 |
| Nr. sloturi ocupate | 2 |
| Tip SSD | M.2 PCIe NVMe |
| Iesire audio | 1x Combo |
| RJ-45 | 1 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Putere boxe | 2x 2W |
| Parola Bios | Da |
| Parola HDD | Da |
| Tastatura numerica: | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Slot M.2 | Da |
| Retea | 10/100/1000 Mbps |
| Numar celule | 3 |
| Alimentator | 65 W |
| Cititor amprenta | Da |
| Familie Procesor | AMD Ryzen 7 7000 Series |
| Nucleu | Barcelo R |
| Cache | L2 Cache: 4MBL3 Cache: 16MB |
| Numar Thread-uri | 16 |
| Procesor Grafic integrat | AMD Radeon Graphics |
| Tehnologie de fabricatie | 7 nm FinFET |
| Putere maxima disipata | 15 W |
| Format | Full HD |
| Rezolutie display | 1920 x 1080 pixeli |
| Placa video | AMD |
| Serie video | Radeon Graphics |
| Rata Refresh | 120 Hz |
| Luminozitate | 250 niti |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Memorie maxima | 16 GB |
| Wireless | 802.11ac (1×1) |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 1 |
| USB-C | 1x USB 3.2 Gen 1 Tip-C |
| Functii camera Web | 720p/ 30 fps |
| Microfon integrat | Da |
| Card Reader | SD |
| Sistem de operare | Ubuntu Linux |
| Versiune OS | 20.04 LTS |
| Aplicatii | Pro Support si Next Business Day |
| Putere_ | 41 WHr |
| Greutate | 1.67 kg |
| Dimensiuni | 358.5 x 235.6 x 16.96 – 18.99 mm |
| Kensington lock | Wedge-shaped |
| Tastatura: | Carbon Black |
| Layout tastatura | English International |
| Frecventa turbo max | 4.50 GHz |
| Putere | 41 WHr |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Tehnologie Baterie | Li-Polymer |
| Frecventa Procesor: | 4.5 GHz |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Serie placa video | Radeon |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | Integrated |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | AMD Radeon Graphics |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.