Ultrabook Dell XPS 9350, 13.4″, OLED, 3K 2880 x 1800, 60Hz, Touch, Anti- Reflect, 400 nit, EyeSafe, InfinityEdge, Platinum, Intel(R) Core(TM) Ultra 7 processor 258V Series 2 (12MB Cache, 8 cores, up to 4.8 GHz), Intel(R) Arc(TM) graphics, 32GB, LPDDR5X, 8533MT/s, integrated, 1TB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, Intel(R) Killer(TM) Wi-Fi 7 xxxx (xxxx) 2×2 + Bluetooth 5.4 Wireless Card, 60 Watt Type-C Adapter, 3-Cell Battery, 55 Whr (Integrated), Platinum Backlit English International Keyboard with Fingerprint Reader, External ports: USB ports: 2 x Thunderbolt 4 ports with Power Delivery (Type-C), Audio port: 2 x Thunderbolt 4 ports with Power Delivery (Type-C), Video port(s): 2 x Thunderbolt 4 ports with Power Delivery (Type-C), Media-card reader Not applicable, Power- adapter port: USB power input, Security-cable slot Not applicable, Internal slots: M.2: 1 x M.2 slot for M.2 2230 or M.2 2280 solid-state drive, Height: 15.30 mm (0.60 in.): For computers shipped with FHD+ or QHD+ display, 14.80 mm (0.50 in.): For computers shipped with OLED display, Width: 295.30 mm (11.63 in.), Depth: 199.10 mm (7.84 in.), Weight: 1.19 kg (2.62 lb): For computers shipped with FHD+ or QHD+ display, 1.18 kg (2.59 lb): For computers shipped with OLED display, Windows 11 PRO, x86, English, Arabic, French, Russian, Turkish, 1 ProSupport and Next Business Day Onsite Service, McAfee+ Premium 30-day trial, McAfee Business Protection 1-year
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Ultrabook |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Culoare | Argintiu |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-Screen-Size | 13.x" |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 32GB |
| Resolution | OLED&Touch |
| HDMI | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Touchscreen | Da |
| NB-CPU | ULTRA 7 |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Producator Procesor | Intel |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Camera Web | Full HD |
| Thunderbolt | Da |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| Jack Audio | Nu |
| Tip procesor | Intel Core Ultra 7 |
| Tip display | OLED |
| Rezolutie | 2880 x 1800 |
| Model-procesor | 258V |
| USB Type-C | Da |
| Numar Nuclee | 8 |
| Tip placa video | Integrata |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Diagonala display | 13.4 inches |
| _old2_Capacitate stocare | 1TB-5TB |
| Model placa video | Intel Arc Graphics |
| Greutate | 1.19 kg |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| DisplayPort | 2 (via USB Tip-C) |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Tip SSD | M.2 PCIe NVMe |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Versiune OS | 64 bit |
| Sistem preinstalat | Da |
| Parola Bios | Da |
| Parola HDD | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Placa video | Intel |
| Serie video | Arc Graphics |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Slot M.2 | Da |
| USB-C | 2x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery / DisplayPort) |
| Numar celule | 3 |
| Cititor amprenta | Da |
| Layout tastatura | English International |
| Capacitate memorie RAM | 32 GB |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Nr. sloturi | 0 |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Boxe | 4-way |
| Tastatura numerica: | Nu |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Numar Thread-uri | 8 |
| Cache | 12 MB Intel Smart Cache |
| Memorie Integrata | 32 GB |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost |
| Rezolutie display | 2880 x 1800 pixeli |
| Luminozitate | 400 niti |
| Putere boxe | 4 x 2W |
| Putere_ | 55 Whr |
| Nr. sloturi ocupate | 0 |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Thunderbolt 4 | 2 (via USB Tip-C) |
| Suport TPM | Da |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 7 din a doua serie |
| Nucleu | Lunar Lake |
| Procesor Grafic integrat | Intel Arc Graphics 140V |
| Tehnologie de fabricatie | 3 nm |
| Putere maxima disipata | 37 W |
| Model video | 140V |
| Alte specificatii | Dolby VisionEyeSafeInfinityEdge |
| Frecventa | 8533 MHz |
| Functii camera Web | 1080pWindows HelloExpress Sign-InIntel IPU6 |
| Tehnologii Audio | Waves MaxxAudio Pro si Waves Nx 3DDolby Atmos |
| Software inclus | McAfee Business Protection 1-an, McAfee+ Premium 30-day trial |
| Alimentator | 60 W Tip C |
| Dimensiuni | 295.3 x 199.1 x 14.8 mm |
| Tastatura: | Tastatura Platinum de dimensiune completaFara spatii intre tasteCursa de 1.0 mm. |
| Frecventa turbo max | 4.80 GHz |
| Putere | 55 Whr |
| Frecventa Procesor: | 4.8 GHz |
| Copilot+PC | Da |
| NPU TOPS | 47 |
| Tehnologie | OLED backlight Anti-glare |
| Tip Memorie RAM | LPDDR5X |
| Serie placa video | Arc |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | 140V |
| Producator | DELL |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.