Kit tastatura + mouse Hama Cortino, 105 taste, 800/1200/1600 DPI mouse, negru
Kit mouse tastatura
Kit tastatura + mouse Hama Cortino, 105 taste, 800/1200/1600 DPI
Producator:
Hama
Disponibilitate:
Stoc epuizat
199,99 lei
Stoc epuizat
| Wireless | Da |
|---|---|
| Taste numerice | Da |
| Kit | Da |
| Rezolutie | 1600 dpi |
| Iluminare | Nu |
| Conectivitate | Wireless |
| Interfata | Wireless |
| Taste multimedia | Nu |
| Culoare | Negru |
| Tastatura numerica: | N/A |
| Utilizare | Home & Office |
| Layout tastatura | RO |
| Recomandat | Multimedia |
| Format | Standard |
| Butoane | 3 |
| Rotite scroll | 1 |
| Tip Kit | Kit Tastatura + Mouse |
| Interfata tastatura | USB |
| Tehnologie | Optic |
| Tip: | Fara fir |
| Raza de actiune | 8 m |
| Numar taste | 105 |
| Caracteristici | 12 taste media |
| Dimensiuni | 63 x 32 x 99 mm |
| Greutate | 63 g |
| Producator | HAMA |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.