Incarcator si statie incarcare Anker Prime 250W, Ultra-Fast 6-Port, 2x USB-A, 4x USB-C, GaN, Ecran LCD, negru
Incarcatoare telefoane
Incarcator si statie incarcare Anker Prime 250W, Ultra-Fast 6-Port, 2x
Producator:
Anker
Disponibilitate:
Stoc epuizat
429,99 lei 1.096,99 lei
Stoc epuizat
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
|---|---|
| Fast charging | Yes |
| Input current | 3.5 A |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Universal |
| Operating principle | Contact |
| Tip: | Retea |
| Numar Porturi | 6 |
| Incarcare rapida | Da |
| Lungime Cablu | None |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 6 |
| Micro-USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) ports quantity | 4 |
| Fast charging technology | GaN |
| Port 1 output power | 140 W |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 640 g |
| Height | 40.2 mm |
| Depth | 92.5 mm |
| Width | 106.2 mm |
| Maximum power | 250 W |
| Producator | ANKER |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.