Incarcator retea Anker „PowerPort III Cube” 20W, PD, 1 x USB Type-C, 5V/3A, 9V/2.22A, alb
Incarcatoare telefoane
Incarcator retea Anker „PowerPort III Cube" 20W, PD, 1 x
Producator:
Anker
Disponibilitate:
Stoc epuizat
69,99 lei
Stoc epuizat
| Fast charging | Yes |
|---|---|
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Wireless charging | No |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Input current | 0.7 A |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Universal |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Tip: | Retea |
| Numar Porturi | 1 |
| Incarcare rapida | Da |
| Lungime Cablu | None |
| Output current (5V) | 3 A |
| Minimum output voltage | 5 V |
| Maximum output voltage | 9 V |
| Output current (9V) | 2.2 A |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| AC adapter included | Yes |
| Power source type | AC |
| Product colour | White |
| Height | 33 mm |
| Compliance certificates | CE |
| Sustainability compliance | Yes |
| Maximum power | 20 W |
| Width | 32.3 mm |
| Weight | 44 g |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 70 °C |
| Certification | cTUVus, DOE, CEC, CP65, FCC, IC, NRCAN, PSE |
| Depth | 318 mm |
| Producator | ANKER |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.