Incarcator retea Anker „312″ 20W, PowerIQ, 1 x USB Type-C, 1 x USB, alb
Incarcatoare telefoane
Incarcator retea Anker „312" 20W, PowerIQ, 1 x USB Type-C,
Producator:
Anker
Disponibilitate:
Stoc epuizat
148,00 lei
Stoc epuizat
| USB Type-C ports quantity | 1 |
|---|---|
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Universal |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| Tip: | Retea |
| Numar Porturi | 2 |
| Incarcare rapida | Da |
| Lungime Cablu | pana in 1m |
| Micro-USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Power source type | AC |
| Product colour | White |
| Maximum power | 20 W |
| Cable length | 0 m |
| Producator | ANKER |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.