Lenovo USB-C Încărcător Laptop 65W cu Adaptor de Alimentare
Incarcatoare laptop
Lenovo USB-C Încărcător Laptop 65W cu Adaptor de Alimentare
Producator:
Lenovo
Disponibilitate:
10 în stoc
298,99 lei 370,99 lei
10 în stoc
| Power Supply | 65 W |
|---|---|
| Charger type | Auto |
| Adapter-Power | 65W |
| Input voltage | 100 – 240V |
| Input current | N/A |
| Charger compatibility | Laptop |
| Charging connector | Yes |
| Product colour | Black |
| Power source type | DC |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
| Weight | 140 g |
| Compatibility | ThinkPad L480 |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 12 |

Nu există recenzii încă.