HP incarcator 65W. Dimensiuni: 106 x 47 x 28 mm. Greutate: 280g
Incarcatoare laptop
HP incarcator 65W. Dimensiuni: 106 x 47 x 28 mm.
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
148,99 lei
Stoc epuizat
| HP segment | Business |
|---|---|
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Products per master (outer) case | 24 pc(s) |
| Purpose | Laptop |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 5 pc(s) |
| Power supply type | Indoor |
| Adapter-Power | 65W |
| Input voltage | 100 – 240V |
| Input current | N/A |
| Output power | 65 W |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 887758607565; (ABU) 887758607589 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 887758607565, 887758607589 |
| Product colour | Black |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 85 °C |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
| Depth | 28 mm |
| Width | 47 mm |
| Weight | 280 g |
| Package width | 156 mm |
| Package depth | 240 mm |
| Package height | 77 mm |
| Package weight | 600 g |
| Products per pallet | 520 pc(s) |
| Layers per pallet | 8 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 95% |
| Height | 106 mm |
| Compliance certificates | CCC, CE, BSMI |
| Features | Light weight |
| Box contents | AC power adapter; 1 Power Cord; Warranty Card |
| UNSPSC-code | 43211612 |
| Producator | HP |
| Garantie | 12 |

Nu există recenzii încă.