Dell USB-C 130 W AC Adapter with 1meter Power Cord, Power Capacity: 130 Watt, Incorporates a rubber strap for easy cable management and a LED light ring on the DC connector, 1y limited warranty
Incarcatoare laptop
Incarcator Dell POWER ADAPTOR 130W
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
647,99 lei
Stoc epuizat
| USB connectivity | Yes |
|---|---|
| USB connector type | USB Type-C |
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input current | N/A |
| Input voltage | 100 – 240V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Adapter-Power | 130W |
| Output power | 130 W |
| Country version | Europe |
| Cables included | AC |
| LED indicators | Yes |
| Cable length | 1 m |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
| Brand compatibility | Dell |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.