HP Charger 65W Gallium Nitride Wall, USB Type-C, Dimensiuni: 65 x 32 x 32 mm. Greutate: 115g
Incarcatoare laptop
HP Charger 65W Gallium Nitride Wall, USB Type-C, Dimensiuni: 65
Producator:
Hp
Disponibilitate:
20 în stoc
248,99 lei 342,99 lei
20 în stoc
| HP segment | Business |
|---|---|
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Sustainability certificates | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Adapter-Power | 65W |
| Input voltage | 100 – 240V |
| Input current | 3.25 A |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 35 °C |
| Width | 65 mm |
| Depth | 32 mm |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 85 °C |
| Package height | 56 mm |
| Height | 32 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 95% |
| Package width | 131 mm |
| Weight | 115 g |
| Package depth | 117 mm |
| Package weight | 270 g |
| Compatibility | Supports up to 65 W power delivery |
| Compliance certificates | CECP, CCC, EAC, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Sustainable technologies and materials | FSC Certified Packaging; 90% post-consumer recycled plastic |
| Box contents | AC power adapter; USB Type-C cable, Product notice; Warranty card; Quick start guide |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 199642432321; (ABU) 199642432345 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642432321, 199642432345 |
| UNSPSC-code | 39121006 |
| Producator | HP |
| Garantie | 12 |


Nu există recenzii încă.