Mousepad Hator Tonn EVO 3XL Dragonfly
| USB Port | No |
|---|---|
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| USB powered | No |
| LED backlight | No |
| Non-slip base | Yes |
| Surface coloration | Image |
| Wrist rest | No |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Thickness | 3 mm |
| Stitched edges | Yes |
| Master (outer) case height | 245 mm |
| Master (outer) case net weight | 16 kg |
| Master (outer) case length | 570 mm |
| Master (outer) case width | 580 mm |
| Material | Cauciuc |
| Tip mousepad | Gaming |
| Dimensiune: | Foarte mare |
| Iluminare | Nu |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Multicolour |
| Package type | Hanging box |
| Package width | 110 mm |
| Package weight | 1.48 kg |
| Package height | 110 mm |
| Package depth | 560 mm |
| Depth | 550 mm |
| Width | 1000 mm |
| Harmonized System (HS) code | 40161000900 |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 8721398446158 |
| Producator | HATOR |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.