HDD Intern WD, Red NAS Hard Drive, 3.5″, 6TB, SATA, 6GB/s, 5400RPM, 256MB
Hard Disk-uri Nas
HDD WD Red 6TB SATA-III 5400RPM 256MB
Producator:
Wd
Disponibilitate:
Stoc epuizat
5.141,99 lei
Stoc epuizat
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| HDD speed | 5400 RPM |
| Interface | Serial ATA III |
| Start/stop cycles | 600000 |
| Workload rate limit | 180 TB/year |
| Non-operating shock | 250 G |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| Operating shock | 30 G |
| Storage drive adapter included | No |
| Mean time between failures (MTBF) | 1000000 h |
| Component for | NAS |
| Capacitate HDD Nas | 6 TB |
| Buffer HDD Nas | 256 MB |
| Viteza rotatie HDD Nas | 5400 rpm |
| HDD size | 3.5 |
| HDD interface | SATA3 |
| HDD-Buffer | 256MB |
| HDD capacity | ≥2.1TB |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 101.6 mm |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Height | 26.1 mm |
| Depth | 147 mm |
| Compliance certificates | RoHS |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Weight | 750 g |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 60 °C |
| Certification | CE |
| Producator | WD |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.