HDD intern notebook Seagate, 2.5″, 1TB, Barracuda, SATA3, 7200rpm, 128MB
Hard disk-uri laptop
HDD Laptop Seagate BarraCuda® 1TB, 7200RPM, SATA III
Producator:
Seagate
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.649,99 lei
Stoc epuizat
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| Buffer | 128MB |
| Interface | Serial ATA III |
| Storage drive buffer size | 128 MB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Start/stop cycles | 600000 |
| HDD speed | 7200 RPM |
| HDD capacity | 1 TB |
| Operating voltage | 5 V |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Component for | PC |
| Start-up current | 1 A |
| Bytes per sector | 4096 |
| HDD number of heads | 2 |
| Operating altitude | -304.8 – 3048 m |
| Non-operating altitude | -304.8 – 12192 m |
| HDD size | 2.5 |
| Viteza rotatie HDD laptop | 7200 RPM |
| Operating shock | 400 G |
| Non-operating shock | 1000 G |
| HDD sustained transfer rate | 160 MiB/s |
| Track to track seek time | 0.5 ms |
| Average latency | 11.5 ms |
| Workload rate limit | 55 TB/year |
| Operating vibration | 2 G |
| Non-operating vibration | 5 G |
| Drive ready time | 3.2 s |
| Capacitate HDD laptop | 1TB |
| Buffer HDD laptop | 128 MB |
| Interfață HDD laptop | SATA III |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Height | 7 mm |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 60 °C |
| Width | 69.8 mm |
| Weight | 90 g |
| Depth | 100.3 mm |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.