HDD intern notebook Seagate, 2.5″, 1TB, Barracuda, SATA3, 5400rpm, 128MB
Hard disk-uri laptop
HDD Laptop Seagate BarraCuda® 1TB, 5400RPM, SATA III
Producator:
Seagate
Disponibilitate:
Stoc epuizat
616,99 lei 1.043,99 lei
Stoc epuizat
| HDD speed | 5400 RPM |
|---|---|
| Interface | Serial ATA III |
| Storage drive buffer size | 128 MB |
| Storage drive adapter included | No |
| HDD capacity | 1 TB |
| Operating voltage | 5 V |
| Component for | Laptop |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Power consumption (read) | 1.6 W |
| Power consumption (write) | 1.7 W |
| Start-up current | 1 A |
| Bytes per sector | 4096 |
| HDD size | 2.5 |
| Viteza rotatie HDD laptop | 5400 RPM |
| HDD sustained transfer rate | 140 MiB/s |
| Average latency | 5.6 ms |
| Operating shock | 400 G |
| Non-operating shock | 1000 G |
| Power consumption (idle) | 0.45 W |
| Capacitate HDD laptop | 1TB |
| Buffer HDD laptop | 128 MB |
| Interfață HDD laptop | SATA III |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Height | 7 mm |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 60 °C |
| Width | 69.8 mm |
| Weight | 90 g |
| Depth | 100.3 mm |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.