Western Digital WD_BLACK WD8002FZBX. HDD capacity: 8 TB, HDD speed: 7200 RPM, Storage drive buffer size: 256 MB, HDD size: 3.5″, Interface: Serial ATA III
Hard Disk-uri Desktop
Western Digital WD_BLACK WD8002FZBX. HDD capacity: 8 TB, HDD speed:
Producator:
Wd
Disponibilitate:
Stoc epuizat
4.298,98 lei
Stoc epuizat
| Interface | Serial ATA III |
|---|---|
| HDD speed | 7200 RPM |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| HDD capacity | 8 TB |
| Component for | PC |
| Interfata HDD intern | SATA III |
| Viteza rotatie HDD intern | 7200 rpm |
| HDD size | 3.5 |
| Buffer HDD intern | 256 MB |
| Capacitate HDD intern | 8 TB |
| HDD average transfer rate | 267 MB/s |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 60 °C |
| Depth | 26.1 mm |
| Width | 147 mm |
| Certification | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
| Height | 101.6 mm |
| Producator | WD |
| Garantie | 24 |


Nu există recenzii încă.