Western Digital WD_BLACK WD102FZBX. HDD capacity: 10 TB, HDD speed: 7200 RPM, Storage drive buffer size: 256 MB, HDD size: 3.5″, Interface: Serial ATA III
Hard Disk-uri Desktop
Western Digital WD_BLACK WD102FZBX. HDD capacity: 10 TB, HDD speed:
Producator:
Wd
Disponibilitate:
Stoc epuizat
5.388,99 lei
Stoc epuizat
| Interface | Serial ATA III |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD capacity | 10 TB |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| Component for | Game console |
| Interfata HDD intern | SATA III |
| Viteza rotatie HDD intern | 7200 rpm |
| HDD size | 3.5 |
| Capacitate HDD intern | 10 TB |
| Buffer HDD intern | 256 MB |
| HDD average transfer rate | 267 MB/s |
| Width | 101.6 mm |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Height | 26.1 mm |
| Depth | 147 mm |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 55 °C |
| Quantity per pack | 20 pc(s) |
| Producator | WD |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.