Western Digital Blue WD120EAGZ. HDD capacity: 12 TB, HDD speed: 7200 RPM, Storage drive buffer size: 512 MB, HDD size: 3.5″, Interface: Serial ATA III
Hard Disk-uri Desktop
Western Digital Blue WD120EAGZ. HDD capacity: 12 TB, HDD speed:
Producator:
Wd
Disponibilitate:
Stoc epuizat
5.388,99 lei
Stoc epuizat
| Interface | Serial ATA III |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Operating shock | 70 G |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Storage drive buffer size | 512 MB |
| Non-operating shock | 250 G |
| Start/stop cycles | 300000 |
| HDD average transfer rate | 260 MB/s |
| HDD capacity | 12 TB |
| Operating voltage | 12 V |
| Component for | PC |
| Interfata HDD intern | SATA III |
| Viteza rotatie HDD intern | 7200 rpm |
| Power consumption (idle) | 6.1 W |
| Power consumption (read) | 8.8 W |
| Power consumption (write) | 8.8 W |
| HDD size | 3.5 |
| Buffer HDD intern | 512 MB |
| Capacitate HDD intern | 12 TB |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 101.6 mm |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Height | 26.1 mm |
| Depth | 147 mm |
| Weight | 750 g |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 60 °C |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Producator | WD |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.