Rucsac Lenovo Legion 16 Armored GB900 pentru laptop de gaming de 16 inch; fabricat din poliester, cu invelis exterior din poliuretan; potrivit pentru dispozitive cu dimensiuni de pana la: 36 cm x 2.4 cm x 29 cm; greutate: 1.3kg; culoare: negru
Genti laptop
Rucsac Lenovo Legion 16 Armored GB900 pentru laptop de gaming
Producator:
Lenovo
Disponibilitate:
8 în stoc
388,99 lei 462,99 lei
8 în stoc
| Bag-Type | Backpack |
|---|---|
| Protection features | Shock resistant, Water resistant |
| Number of compartments | 10 |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16) |
| Product main colour | Black |
| Closure type | Zipper |
| Case type | Backpack |
| Tablet compartment | Yes |
| Volume | 20 L |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Da |
| Material reciclat: | Nu |
| Bag-Size | 16.x" |
| Headphones compartment | Yes |
| Culoare | Negru |
| Shoulder strap | Yes |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Depth | 185 mm |
| Weight | 1.3 kg |
| Package depth | 185 mm |
| Package height | 445 mm |
| Package width | 305 mm |
| Height | 44.5 mm |
| Width | 30.5 mm |
| Package weight | 15 kg |
| Material | Foam, Polyurethane (PU) |
| Compatibility | Legion |
| Hard front panel | Yes |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 360 x 290 x 24 mm |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.