Husa laptop Trust Lisboa, pentru laptopuri cu diagonale pana in 16″, materal POM, RPET Polyester, RPET, volum 1.5 L, albastru
Genti laptop
Husa laptop Trust Lisboa, pentru laptopuri cu diagonale pana in
Producator:
Trust
Disponibilitate:
10 în stoc
120,00 lei 158,99 lei
10 în stoc
| Made with recycled materials | Yes |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16) |
| Closure type | Zipper |
| Number of compartments | 1 |
| Case type | Sleeve case |
| Product main colour | Blue |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 15 x 265 x 385 mm |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Nu |
| Culoare | Albastru |
| Material | Alte materiale |
| Material reciclat: | Da |
| Width | 25 mm |
| Brand compatibility | Universal |
| Depth | 285 mm |
| Shoulder strap | No |
| Carrying handle(s) | No |
| Weight | 208 g |
| Height | 400 mm |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.