HP Backpack Prelude 15.6″, Culoare: Gri, Dimensiuni: 41 x 28,6 x 9 cm, Greutate: 0,49 kg, Garantie 1 an
Genti laptop
HP Backpack Prelude 15.6", Culoare: Gri, Dimensiuni: 41 x 28,6
Producator:
Hp
Disponibilitate:
84 în stoc
110,99 lei 194,99 lei
84 în stoc
| HP segment | Business |
|---|---|
| Protection features | Water resistant |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Case type | Backpack |
| Product main colour | Grey |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Nu |
| Culoare | Gri |
| Material | Poliester |
| Material reciclat: | Nu |
| Water-resistant | Yes |
| Width | 410 mm |
| Country of origin | China |
| Package height | 420 mm |
| Package weight | 520 g |
| Height | 90 mm |
| Brand compatibility | Universal |
| Package width | 310 mm |
| Package depth | 90 mm |
| Weight | 490 g |
| Depth | 286 mm |
| UNSPSC-code | 53121706 |
| Compatibility | Fits most 15.6-inch diagonal laptops. |
| Colour name | Gray |
| Box contents | HP Prelude Backpack 15.6; Documentation |
| Producator | HP |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.